Розподіл фінансової допомоги від держави аграріям має відбуватися прозоро – Сергій Лабазюк

2 Березень, 2018 - 17:44

Алгоритм розподілу фінансової підтримки від держави в агропромисловому комплексі необхідно розробити таким, щоб мінімізувати втручання чиновників. Лише після цього можна буде побачити позитивні тенденції та розвиток галузі. Так вважає народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”). 

“Має бути прозорий простий механізм з мінімізацією руки чиновника. Бо ми ж розуміємо, де є рука чиновника – там є корупція. Тож треба забезпечити такий механізм, який був би у вільному доступі для кожного аграрія. Особливо для того, хто дотримується правил. А для цього правила мають бути справедливими і простими”, – прокоментував політик в ефірі телеканалу “Рада”.

«Упевнений, що вже наприкінці року зможемо проаналізувати позитивну тенденцію: збільшення поголів’я худоби в Україні чи виробництва тої чи іншої продукції. Тут важливо, щоб зростав відсоток виробництва вітчизняної сільськогосподарської техніки, аби ми не завозили імпорт. Тому, що все вкупі – це і створення робочих місць, і податки», - додав він.

Теги: