Сергій Лабазюк наполягатиме на внесенні важливих поправок до закону “Про освіту”

5 Жовтень, 2017 - 18:23

“Прийнятий закон “Про освіту” не відповідає запитам освітян”, – вважає народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”).

“До закону було внесено більше 50 моїх поправок. Частина з них була врахована. Але, на жаль, надзвичайно важливі з них не взяли до уваги. А саме ті, які пропонували і на яких наполягали освітяни, з якими я зустрічався протягом останніх двох місяців”, – заявив він під час брифінгу у Верховній Раді.

Серед не врахованих важливих поправок опинилися такі: надання можливості територіальним громадам самим приймати рішення щодо реорганізації чи закриття навчальних закладів, вирішення питання підвезення дітей і вчителів до навчальних закладів (зараз програма “Шкільний автобус” не фінансується), забезпечення безкоштовним харчуванням дітей-сиріт, а також надання безкоштовного житла і комунальних послуг вчителям у сільській місцевості. 

“Це лише частина з тих надзвичайно важливих правок, які не були прийняті. На жаль, закон не відповідає тим запитам, які хотіли отримати освітяни. Однак процес реформування освіти запущено. Він є важливим. Ми зобов’язані надати нашим дітям можливість отримувати хороші знання, а вчителів забезпечити всім необхідним. Ми продовжуватимемо роботу, аби внести деякі зміни і пропозиції до прийнятого закону “Про освіту”, – зазначив парламентарій. 

Теги: