Сергій Лабазюк переконаний, що журналістам не обмежать доступ до кулуарів Верховної Ради

11 Липень, 2018 - 12:20

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) впевнений, що питання обмеження доступу журналістів у кулуарах Верховної Ради на голосування навіть не винесуть. На його думку таке рішення відповідного комітету приречене, бо, як мінімум, це повноваження голови Верховної Ради. 

“Якщо бути об’єктивним, без зайвого популізму, то нам, депутатам, хотілося б, щоб журналісти підходили виключно або ж з максимально більшою кількістю питань стосовно політичної та законотворчої діяльності”, – прокоментував політик в ефірі телеканалу “ZIK”. 

Водночас він погоджується з тим, що останнім часом все більше ставлять питань, які виходять за межі депутатської діяльності. “Сьогодні 80% запитань пов’язані далеко не з роботою. Можу порівняти сесії VII і VIII скликання. І у VIII скликанні у Верховній Раді з’явилося в рази більше таких собі дівчат. Жодного разу я не чув від них питань: “А про що сьогодні голосується?”. Вони запитують: “Де ви відпочиваєте з дружиною?”. Тобто такі речі, які насправді не стосуються політичного життя, взагалі Верховної Ради або в тому числі позиції народного депутата”, – зазначив парламентарій. 

Теги: