Сергій Лабазюк пропонує відстоювати інтереси малого та середнього бізнесу через фінансового омбудсмена

8 Листопад, 2018 - 16:21

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) закликав колег якомога швидше долучитися і підтримати законопроект про установу фінансового омбудсмена. На переконання політика це допоможе відстоювати інтереси малого та середнього бізнесу на рівні парламенту, Кабміну та інших державних органів.

“У нашій державі нічого не було створено за останні 10-20 років для дешевого кредитування, пільг для нових підприємств, які створюють робочі місця і виробляють внутрішній валовий продукт. У нас не створені умови для нормального інвестиційного клімату і залучення інвестицій. На законодавчому рівні не врегульована система дозвільних документів, а навпаки, є дуже складною, довгою, бюрократичною. Це призводить до корупційної складової”, – зазначив він під час брифінгу у ВР. 

Саме омбудсмен дозволить вирішити значний перелік проблем, пов’язаних із нестабільністю та неузгодженістю законодавчої бази, що надасть поштовх для розвитку малого та середнього бізнесу. 

“Це один з тих моментів, який може дати можливість реальної і дієвої функції лобіювання для малого та середнього бізнесу на рівні парламенту, Кабміну та інших державних структур. Щоб ми могли отримати нормальну законодавчу базу, яка надасть можливостей для розвитку малого та середнього бізнесу”, – переконаний парламентарій. 

“Не кредити МВФ, а власне виробництво допоможе нам стати більш стабільною й економічно розвиненою державою. Через створення робочих місць й умов, які нададуть можливість виплачувати зарплати , ми можемо стримати трудову міграцію”, – запевнив Сергій Лабазюк.  

І додав: “Якщо створимо необхідні умови для розвитку бізнесу, ми можемо тоді говорити про стабільність економіки, нормальний дохід людей, а не видумувати соціальні програми і субсидії”. 

За статистичними даними, в Україні у малому і середньому бізнесі зайнято близько 7 млн людей. Це не більше 25% від загального населення працездатного віку. Такий показник в країнах ЄС становить мінімум 50%, а у Японії – мінімум 70%. 

Теги: