Сергій Лабазюк сподівається, що влада діятиме у законній площині у справі Саакашвілі

6 Грудень, 2017 - 11:29

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) вважає, що країні не вистачає стабільності всередині. “Нам потрібна стабільність. Розхитувати країну і робити щомісяця революції – до добра не призведе. У нас хронічне захворювання: щороку восени нам потрібно починати якісь події”, – зазначив політик в ефірі телеканалу “News One”. 

На його думку, події, що наразі відбуваються навколо Міхеїла Саакашвілі, можна трактувати по-різному: “З одного боку, люди мають право на мирні мітинги. З іншого боку – всі рівні перед законом. Ми ж хочемо побудувати цивілізоване європейське суспільство. Тож якщо силові структури проводили свої заходи, офіційно, з фактами, то виникає питання, хто більше порушив: ті, хто розбили машину і витягнули людину, якій пред’явили підозри, чи силовики? До речі, це й ще оцінка наших силовиків, які не змогли виконати функцію доставки. Для чого розпочинати дії, якщо їх не завершувати. Дати людям порцію інформації і не довести до логічного кінця?”. 

“Сподіваюся, що влада буде діяти у законній площині. До цього питання прикуті всі і в Україні, і в світі. Швидше за все, будуть збирати максимум фактів”, – переконаний парламентарій.

Теги: