Сергій Лабазюк: В порядку денному Ради – доленосні рішення для аграріїв та країни в цілому

3 Липень, 2018 - 13:01

До завершення сесії Верховної Ради залишилися лічені дні, але в порядку денному заплановані важливі законопроекти, які мають бути невідкладно розглянуті. На цьому під час виступу у парламенті наголосив народний депутат від групи «Воля народу» Сергій Лабазюк. 

«В порядку денному на цей тиждень без перебільшення доленосні рішення не лише для аграріїв, а й для країни в цілому, – зазначив він. – Довготривалий серіал із обранням нового складу ЦВК і суддів Конституційного суду треба завершувати. Тягнути далі немає куди, оскільки не можна ставити під сумнів легітимність чергових виборів Глави держави».

За словами народного депутата, хоча Україна аграрна держава та є одним із світових лідерів експорту сільськогосподарської продукції, аграрний сектор постійно знаходиться в стані «шокової терапії». «Невирішеним для галузі залишається ряд питань. Невідкладно потрібно підтримати законопроекти 8121 щодо протидії рейдерству, ряд інтеграційних ініціатив, проект 5458 про органічну продукцію та 6527-д про сільськогосподарську кооперацію», – переконаний він.

Сергій Лабазюк також звернув увагу, що до Дня конституції політичні сили і кандидати в Україні оголошували своє бачення змін до нового Основного закону. «В наших умовах рецепт змін до Конституції може бути єдиним – ми маємо забетонувати курс України на європейську та євроатлантичну інтеграцію та посилити реформу децентралізації», – переконаний він.

Теги: