Сергій Лабазюк закликав колег об’єднатися і захистити українців під час опалювального періоду

16 Жовтень, 2018 - 14:29

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) закликав колег продемонструвати згуртованість у вирішенні проблеми з опаленням українців так само, як українська делегація злагоджено відпрацювала на останній сесії ПАРЄ. Парламентарій вкотре озвучив позицію групи прийняти проект постанови 8108, яким забороняється відключати населення від компослуг в опалювальний період.

“Під час останньої сесії ПАРЄ наша делегація довела: коли ми працюємо злагоджено однією командою, ми отримуємо позитивний результат. Уміємо бути єдиними і захищати інтереси нашої нації. Тому давайте вчитися об’єднуватися і працювати спільно, щоб досягати результатів”, – звернувся він під час пленарного засідання.

С.Лабазюк наголосив, що «Воля народу» закликає підтримати проект постанови 8108 і встановити мораторій на відключення населення від тепла під час опалювального сезону. «Ця постанова, як кістка в горлі, енергетичному лобі в парламенті. Ми закликаємо всі фракції стати на бік українського народу і захистити людей у складній ситуації», – додав Сергій Лабазюк. 

Разом з тим, він наголосив на необхідності включити опалення в об’єктах соціального призначення, визначивши, де є реальна потреба. “Ми маємо керуватися не економією, а інтересами громади і її здоров’ям. Тим більше, “Нафтогаз” говорить, що достатньо газу, щоб обігрітися до весни”, – зазначив він.

Теги: