Сергій Лабазюк закликав Верховну Раду завершити реформу децентралізації до 2020 року

5 Лютий, 2019 - 12:53

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) закликав парламентарів розглянути і прийняти законопроекти, що дозволять протягом року завершити реформу децентралізації. “Давайте працювати на перспективу, не входити вже у передвиборчі перегони, які заблокують роботу на рік у державі”, – зазначив він під час засідання Верховної Ради. 

“Сьогодні люди потребують вирішення великої кількості проблем, що накопичилися. Вони не повинні бути заручниками ситуації. Одна із успішних в країні реформ – це децентралізація. Від нас залежить завершення прийняття рішень по даній темі”, – підкреслив політик. 

Парламентарій назвав законопроекти, які очікують рішень: “Станом на сьогодні у нас є велика кількість законопроектів, які у “підвішеному” стані, а саме: 8369 (про службу в органах місцевого самоврядування), 7467 (спрощення процедури добровільного об’єднання громад), 7447 (удосконалення механізму фінансування регіонального розвитку) та 4091 (щодо вибору старост). 

“Це не повний список законопроектів, які потрібно розглянути на цій сесії і прийняти рішення, щоб до 2020 року ми завершили процедуру децентралізації і дали змогу успішно розвиватися регіонам на місцях”, – зазначив Сергій Лабазюк. 

Теги: