Сергій Мартиняк просить прокуратуру перевірити використання держкоштів

24 Квітень, 2014 - 09:43

Народний депутат із групи "Суверенна європейська Україна" Сергій Мартиняк вирішив перевірити ефективність використання бюджетних коштів, виділених минулого року з державного бюджету, як субвенцію на розвиток округу, на будівництво дитсадка у Торчині, реконструкцію вуличного освітлення та добудову санвузлів в школі села Буяни Луцького району.

Таке рішення народний обранець прийняв після того, як особисто оглянув будівельні об’єкти, якість та темпи робіт під час останнього візиту до Луцького району.

За його словами, він неодноразово отримував негативні відгуки від виборців округу, селищного голови смт.Торчин та сільсього голови села Буяни, яких не задовольняв хід робіт на будмайданчиках Луцького району. Тому вирішив сам оцінити якість робіт, оскільки, як народний депутат, особисто лобіював у владних кабінетах фінансування саме цих об’єктів.

Депутатський запит на адресу прокурора Волинської області Анатолія Коцури Сергій Мартиняк надіслав з вимогою перевірити правильність та повноту використання бюджетних коштів із залученням відповідних фахівців КРУ та його помічника з інженерних питань, інженера-будівельника Олександра Мазуркевича.

Відповідь прокуратура області має дати у 10-денний термін від дня реєстрації звернення.

Теги: