Сергій Мельничук закликав депутатів об’єднатися і вирішити у парламенті питання блокади

14 Березень, 2017 - 12:41

На пленарному засіданні ВР народний депутат Сергій Мельничук (депгрупа “Воля народу”) закликав колег консолідуватись у парламенті навколо вирішення питання транспортної блокади зони АТО. «Ми маємо об’єднатися. Об’єднатися в цій залі і вирішувати все тут, у парламенті. А не підбурювати бійців-добровольців і розхитувати ситуацію в країні», - закликав він з трибуни. 

«Уже втрачено десятки тисяч робочих місць і ще стільки ж будуть втрачені. Ворог використав ситуацію для визнання так званих паспортів ЛНР і ДНР. Незаконні військові формування націоналізовують все те українське, що залишилося там», - зауважив він і додав, що Україна поступово втрачає зв’язок з окупованою територією, віддаляє від себе людей, які там проживають.

За словами С.Мельничука, нинішня криза на Сході побудована на конфлікті інтересів певних політичних та економічних структур у боротьбі за контрабандні потоки. Півтора місяці блокади, наголосив парламентар, ніяк не вплинули на потік контрабанди. «Контрабанда з Росії як була до війни, так і залишається» - підкреслив він.