Сергій Шахов категорично проти підвищення ціни на газ

7 Вересень, 2018 - 09:39

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) називає катастрофічною ситуацію, що склалася навколо газу в Україні. Він вважає, що на це впливають як іноземні партнери, так і український олігархат.

“У моєму окрузі на Луганщині спеціалісти нарахували 95 свердловин, що качають український газ. І за 13 статею Конституції, природні ресурси належать українцям. То чому сьогодні газ, що видобувається в Україні, поступає до заводів олігархів, а звичайний споживач сплачує по європейській ціні, хоча заробітні плати копійчані?”, – заявив парламентарій під час брифінгу у Верховній Раді. 

Політик також повідомив про розроблені ним постанови, що мають вплинути та змінити хід подій. “Розробили декілька постанов, які сподіваюся, будуть прийняті до кінця року. Перше, це постанова щодо заборони підвищення ціни на газ до 13,5 тис. грн за тисячу кубометрів. Та друга щодо зниження ціни на електроенергію для комунальних підприємств. Економісти підрахували, що саме через ці комунальні підприємства олігархам ллється практично 5 млрд доларів. І це у той час, коли Кабмін шукає ці гроші закордоном”, – пояснив Сергій Шахов.

Теги: