Сергій Шахов обурений необґрунтованим підвищенням тарифів на тепло

17 Грудень, 2018 - 13:17

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) вважає необґрунтованим нещодавнє підвищення тарифів на тепло, яке подекуди виросло більше прогнозованих 16%, і вимагає накладення контролю за підняттям ціни на тарифи.

“Не встигли українці оговтатись від підвищення ціни на газ на 23,5%, як їх “привітали” з новими тарифами на тепло. Економіка невблаганна – газ є невід’ємною складовою при виробництві тепла. Але чому ж тариф по країні піднявся далеко за прогнозовані 16%?”, – зазначив він під час погоджувальної ради. 

“За минулі два роки тариф на тепло децентралізовано зріс на 10-20%, в окремих випадках на 50% при стабільній вартості природного газу. Найчастіше тарифи необґрунтовано піднімали в населених пунктах Дніпропетровської, Кіровоградської, Вінницької, Київської, Полтавської і Луганської областей, а також у Луцьку, Житомирі, Івано-Франківську, Тернополі та Сєвєродонецьку. Це моніторинг НКРЕКП”, – нагадав політик.

“Місцева влада частіше повідомляла, що тарифи не буде піднімати, а сама підіймала. Тому ми вимагаємо сьогодні негайного запровадження контролю над підняттям тарифу на тепло”, – заявив парламентарій. 

Теги: