Сергій Шахов оголосив винагороду у 100 тисяч гривень за інформацію про вбивство Сергія Самарського та вимагає створення ТСК

5 Листопад, 2017 - 08:16

Фонд народного депутата із групи "Воля народу" Сергія Шахова оголосив винагороду у 100 тисяч гривень за інформацію про вбивство голови фракції "Блоку Петра Порошенка" в Сєвєродонецькій міській раді Сергія Самарського. Про це повідомила у Facebook начальник відділу зі зв'язків Нацполіціі в Луганській області Тетяна Погукай.

"Народний депутат Сергій Шахов готовий винагородити будь-кого, хто зможе надати повноцінну і правдиву інформацію стосовно вбивства Сергія Самарського сумою у 100 тисяч гривень", - написала Погукай.

Як заявив Сергій Шахов у своїй заяві, Сергій Самарський завжди буде зразком непохитного українського патріота, який все своє життя боровся проти корупції, зрадництва та несправедливості. "Саме він десятки років боровся проти місцевих князьків, які розкрадали державну власність, покривали злочинців та переступали межі закону", - сказав Шахов.

"Убивство українського патріота в Сєвєродонецьку — стратегічному місті Луганщини та України — це питання національної безпеки України. Тому я вимагаю від Верховної Ради створити тимчасову слідчу комісію з питань розслідування обставин вбивства Сергія Самарського", - підкреслив народний депутат.

Теги: