Сергій Шахов підтримує виборчу систему з мажоритаркою та за відкритими списками

5 Вересень, 2018 - 15:40

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народа”) позитивно ставиться до обрання парламентарів за мажоритарною системою та за відкритими списками. На його думку, це прозорий виборчий шлях і чесний показник волевиявлення людей. 

“Готовий проголосувати за закон мажоритарки. Бо коли ти приїжджаєш у свій округ, люди тебе бачать і чують. Я, як народний депутат, відчуваю біль людей, спілкуюся з ними і вирішую їх питання”, – прокоментував він в ефірі телеканалу “Рада”. 

“Але я і не проти закону щодо відкритих списків – це така ж мажоритарка. Проте буде складніше пройти, ніж просто по мажоритарному округу. Бо ти набереш 100 тисяч голосів, а хтось 50 тисяч і пройде. Нічого страшного, якщо люди обиратимуть за таким принципом. Головне, аби правильно рахували і не фальсифікували вибори, як зараз, з лютого не можемо ЦВК обрати”, – пояснив політик. 

“Якщо вибори в країні будуть з мажоритаркою – це дуже добре. За відкритими списками – теж нормально. За закритими партійними списками – неприпустимо. Адже скількома патріотами скористалися партії? Хлопці, які зайшли, навіть Конституції в руках не тримали”, – додав він.

Теги: