Сергій Шахов пропонує в бюджеті-2019 передбачити видатки на збільшення видобутку українського газу та вугілля

18 Жовтень, 2018 - 16:07

У рамках роботи над бюджетом-2019 потрібно передбачити кошти на збільшення видобутку українського газу та вугілля. Про це на пленарному засіданні заявив народний депутат із групи «Воля народу» Сергій Шахов. 

“Коли будемо добувати наш український газ? Чому у бюджеті немає, не закладено грошей, аби добувати його? Як дивитися на підвищення ціни на газ для населення і не дивитися у бік видобутку газу?” – наголосив політик.

“Вугільна галузь практично стоїть на колінах. Немає не тільки державних шахт, немає і на зарплати для шахтарів. Треба додати у цей бюджет грошей на розбудову українських шахт і дати українське вугілля. Минулого року видавали 4 млн тон вугілля, а цього року лише 1 млн. А можемо видобувати 18 млн тон”, – зазначив він.

Разом з тим, С. Шахов закликав виділити більший обсяг фінансування субсидій, на які цьогоріч було виділено 71 млрд грн, а зараз планується 55 мрлд грн. 

Парламентарій закликав долучити Луганщину до областей, в яких проводитиметься медичний експеримент, що обумовлено близкістю до лінії розмежування та зруйнованою інфраструктурою. Тож автомобілі швидкої допомоги там мають бути, наголосив він.

Теги: