Сергій Шахов вимагає повернути переселенцям право голосувати

11 Квітень, 2018 - 09:32

Народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”) вважає несправедливим те, що в країні досі не вирішено питання щодо права голосування переселенцями. 

“Це велика проблема для сьогоднішнього уряду. А особливо для тих, хто хоче залишитися при владі. Адже мова йде про мільйон сімсот тисяч переселенців”, – прокоментував політик в ефірі телеканалу “Рада”. 

Водночас політик пропонує поглянути на інший бік проблеми: “А чи хочуть голосувати переселенці сьогодні за той уряд, який не може вирішити їхні питання впродовж чотирьох років? Чи хочуть вони голосувати за тих депутатів, які вчепилися за портфелі, а їх, українців, вважають вигнанцями, які пішли за Україною, переїхали сюди і не мають можливостей повести дітей до дитсадка, школи, живуть у ненормальних умовах? ” 

”Тож треба негайно впроваджувати норми, аби переселенці почувалися комфортно. Для цього потрібно вже займатися розбудовою і реалізовувати правило трьох “Д” – робити деолігархізацію, демілітаризацію і децентралізацію всієї системи”, – заявив він.

Теги: