Сергій Шахов вважає недостатнім інформування суспільства щодо суті прийнятих реформ

26 Грудень, 2017 - 11:31

В країні прийняли потрібні і важливі реформи. Але більшість людей їх критикує і боїться через те, що не володіють достатньою інформацією. Так вважає народний депутат Сергій Шахов (депгрупа “Воля народу”). “Я підтримав усі реформаторьскі закони. Але, на жаль, не розповідають у нас людям, що і з чим їдять – ні про пенсійну, ні про медичну, ні про освітню, ні про судову реформу”, – прокоментував він в ефірі телеканалу “Прямий”.

“Перед будь-якою реформою я радився з фахівцями. Якщо я, приміром, не спеціаліст у медицині, то йшов до лікарів. Адже вся медицина повністю зруйнована у нашій державі. А новий закон – це крок вперед. Тим паче, що соціальні гарантії він взагалі не порушує. Але є інше питання – популісти сьогодні залякують людей. Це мінус державі”, – додав політик. 

“Те саме з освітою, судами і пенсіями. У мене аграрний округ. Люди не можуть зрозуміти, чому доярці зі стажем не додали, а тому, хто просидів у кріслі – кілька тисяч накинули? Я особисто підходив до міністра соцполітики і просив налагодити щоденне пояснення через телевізор та ЗМІ. Адже вкрай потрібно просто пояснити”, – запевняє парламентарій. 

Теги: