Сергій Шахов закликає повернути переселенцям право голосувати

21 Листопад, 2018 - 16:48

Народний депутат Сергій Шахов наполягає на негайному прийнятті законопроекту, завдяки якому переселенці могли б голосувати, а також низці інших проектів стосовно цієї категорії населення. 

“Я теж є переселенцем. Чому нас вважають другорядними? Чому про нас згадують тільки у той момент, коли є проблеми”, – обурено зазначив він під час пленарного засідання.

“Вимагаємо негайно поставити на голосування законопроект, який давно зареєстрований і пройшов багато комітетів. Щоб переселенці могли голосувати і віддавати свій голос за ту людину, яка може навести порядок у нашій державі. Щоб вони могли дбати про майбутнє своїх дітей”, – заявив політик.

Він підкреслив, що наразі важливо подбати також про пенсіонерів та пільговиків із категорії переселенців, які тривалий час з різних причин не отримують свої пенсії та дотації. 

C. Шахов вважає неприпустимим зневажливе ставлення до громадян цієї категорій: “У всіх державних закладах до переселенців ставляться як до другорядних. Людина не може влаштуватися на роботу, тому що вона з Луганської або Донецької області. Немає можливості повести дитину до дитсадочка чи школи. Де житло для переселенців? Де пільгові кредити?”.

Теги: