Сесійна зала перестала бути політичним майданчиком для дискусій – Сергій Лабазюк

16 Березень, 2017 - 10:59

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) вважає появу сторонніх осіб у залі ВР на пленарному засіданні у середу порушенням регламенту. “Сесійна зала – це майданчик обговорення переважно для парламентарів, політиків, представників уряду у відповідних рамках. Силовики могли висловити свою позицію на прес-поінті або їхню думку міг озвучити хтось із народних депутатів. І це було б нормально, бо трибуна ВР – це місце для політичних дискусій. А так відбулося порушення не тільки регламенту, а ми переступили межу”, - заявив він в ефірі телеканалу “Україна 112”. 

На думку політика, неможливо, щоб до сесійної зали заходили просто так з будь-якими питаннями: “Завтра не сподобається, що не розмитнюють авто – мітингувальники прийдуть у сесійну залу? Не сподобаються аграріям якійсь питання – зайдуть до сесійної зали? Сесійна зала перестала бути політичним майданчиком для дискусій. Вона стала майданчиком для вирішення політичних амбіцій тих чи інших партій, але не в системі парламентаризму і дискусій, а шляхом шантажу – заведення людей, блокуванням трибун і т. ін. Тож дієвим органом ВР після таких дій бути не може”. 

Разом з тим, Сергій Лабазюк підкреслив, що депутатська група “Воля народу” засуджує дії народного депутата Володимира Парасюка: “Така його поведінка вже не вперше. І протягування рук, погрози, прояви агресії до працівників правоохоронних органів і військових під час їх роботи – це неприпустимо. Має бути проведене розслідування і надана відповідна оцінка цим діям. Є пропозиція, щоб розглянути у регламентному комітеті такі дії народного депутата”.

Теги: