Скасування депутатської недоторканності має стосуватися кримінальної відповідальності – Сергій Лабазюк

2 Жовтень, 2018 - 15:53

Якщо найближчим часом законопроект про зняття депутатської недоторканності у другому читанні потрапить до сесійної зали, то однозначно буде прийнятим. У цьому переконаний народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”).

“Текст, поданий президентом про те, що депутатська недоторканність буде знята з наступного скликання, – є правильним. Це рішення потрібно рано чи пізно приймати”, – заявив він в ефірі телеканалу “112 Україна”. 

Однак політик зауважив, що зняття недоторканності має стосуватися лише кримінальної відповідальності за злочини, але не політичної діяльності.

“Недоторканність у такій державі, як Україна, з її демократією, судовою і правоохоронною системами, необхідна. Але вона має бути обмеженою. Якщо кримінальна відповідальність є такою ж, як для будь-якого громадянина України, то політична недоторканність має залишатися. Такий інститут, як парламент, не має довіри громадян, а так він її втратить зовсім. Бо це будуть ручні народні депутати, які виконуватимуть вказівки і замовлення своїх політичних хазяїв”, – пояснив Сергій Лабазюк. 

Теги: