Спочатку необхідно провести індексацію пенсій, а вже потім реформи і підвищення – Володимир Литвин

8 Серпень, 2017 - 19:40

Народний депутат Володимир Литвин (депгрупа “Воля народу”) вважає, що уряду потрібно було просто виконати законодавчі приписи про індексацію пенсій, а вже потім анонсувати пенсійну реформу з підвищенням виплат. “Це не підвищення пенсій, а зобов’язання уряду щорічно індексувати пенсії відповідно до рівня інфляції”, – сказав він в ефірі телеканалу “News One”. 

“Якщо закон приймуть, то підвищення відбудеться. Незначне – у 280-300 грн. Я стверджую, що уряд, не чекаючи прийняття відповідного закону, повинен виконати вимоги чинного законодавства і провести індексацію пенсій. А після того, коли цей закон буде прийнято, говорити про подальше підвищення пенсій”, – переконаний політик.

Також парламентарій розкритикував терміни прийняття законопроекту щодо пенсійної реформи у першому читанні та деякі пункти: “Як можна розглядати законопроект, який торкається практично кожної сім’ї, в режимі скороченого розгляду? За такої ситуації потрібно було б кожному пенсіонеру пояснити, яку пенсію він отримуватиме після пенсійної реформи. До того ж потрібно доопрацювати запропоновані нововведення: підвищення страхового стажу, коефіцієт нарахування пенсії і головне – де людям працювати, щоб мати необхідний стаж”.

Теги: