"Суверенна європейська Україна" проголосувала за прозорі державні закупівлі

10 Квітень, 2014 - 14:29

Депутатська група "Суверенна європейська Україна" у повному складі підтримала у цілому урядовий законопроект №4587 щодо запровадження прозорості державних закупівель.

"Питання державних закупок постійно стоїть перед владою і постійно піднімається українським народом. Кожен народний депутат, який обирався на окрузі, знає і чув, як відбуваються аукціони і проводиться закупка продуктів харчування для шкіл, медичного обладнання для районних і обласних лікарень. Саме через державні закупки виводяться кошти із державного бюджету", - наголосив з трибуни парламенту уповноважений депутатської групи "Суверенна європейська Україна" Ігор Єремеєв.

Він не виключив, що у запропонованому законопроекті багато недосконалостей. "Але це перший крок, коли вищий законодавчий орган і влада розірве це зачароване коло і ми покажемо народу, що рухаємося до Європи, що ми готові робити прозорі аукціони і тим самим зберегти мільярди коштів платників податків", - додав політик.

Разом з тим, І.Єремеєв запропонував у прикінцевих положеннях прописати, що уряд разом з Верховною Радою протягом двох місяців підготує закон про проведення електронних торгів реверсного аукціону. "Це дасть можливість малим підприємцям прозоро приймати участь в аукціонах, що дасть меншу вартість для будь-якої товарної продукції", - сказав нардеп. 

Теги: