Треба вести дискусію не про роки навчання у школі, а про зміст програми - Володимир Литвин

4 Вересень, 2017 - 10:48

Народний депутат Володимир Литвин (група "Воля народу") переконаний, що замість дискусії про кількість років навчання у школі потрібно вести розмову про зміст навчальної програми. Про це він заявив в ефірі телеканалу "News One".

"Які програми будуть запропоновані. Наскільки це дозволить підготувати до життя і забезпечить прищеплення знань. Адже у країнах, де практикують довготривале навчання, є проблема з працевлаштуванням молоді", - зазначив політик.

Володимир Литвин вважає, що запропонований законопроект освітньої реформи буде прийнятий: "На нього заданий суспільний тренд. Але на мій погляд залишається проблема професійно-технічної освіти, на яку у місцевих органів влади не вистачає фінансів. І ще є проблема позашкільної освіти - по суті вона буде знищена. Також ми маємо проблеми з реалізацією закону "Про вищі школи" , а закон  "Про науково-технічну діяльність" тотально не працює у тому числі через неналежні фінансові асигнування".

Також народний депутат висловив побоювання, що під час прийняття державного бюджету на наступний рік, фінансування освіти не забезпечать у повній мірі: "Щоб не написали у прикінцевих положеннях, що цей реформаторський закон про освіту діятиме в частині, на які є кошти".

Теги: