У Верховні Раді немає підтримки законопроектів, що суперечать свободі слова – Сергій Лабазюк

5 Грудень, 2018 - 11:32

Зареєстрований у Верховній Раді законопроект 9275 щодо захисту інформаційного простору є безперспективним, бо містить положення, які суперечать демократії та свободі слова. Так вважає народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”). І наголошує, що це ініціатива не Верховної Ради, а лише окремих народних депутатів. 

“Не Верховна Рада хоче, а окремі народні депутати – це важливо. Тому що люди без того вцілому сприймають Верховну Раду як негативний орган”, – зазначив він в ефірі телеканалу “News One”.

“Сьогодні свобода слова, тим більше після Революції Гідності, має бути як норма. І даний законопроект зареєстрували, наголошую, окремі народні депутати швидше за все за завданням тих чи інших своїх “вождів”. Це їхнє бажання. Але у Верховній Раді це неприпустимо. І такого не повинно бути. Тому що як не працювала б Нацрада сьогодні, це орган, який має достатньо повноважень для прийняття рішень щодо порушень телеканалами”, – наголосив політик. 

Парламентарій вважає проект закону безперспективним і таким, що не матиме загальної підтримки: “Даний законопроект не має ніякої перспективи, крім як бути зареєстрованим і можливо внесеним до сесійної зали, якщо комітети його розглянуть. Не більше”.

Теги: