Україна має відстоювати свої економічні інтереси – Сергій Лабазюк

15 Листопад, 2017 - 11:13

Україна на міжнародній арені має керуватися передусім власними національними та економічними інтересами. Так вважає народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”). 

За його словами, ситуація з напрямком розвитку України за останні 25 років залежала від керівників держави, куди вони вели, у якому напрямку прокладали маршрут, до кого ми були лояльні і від кого отримували лояльність.

“Моя позиція – ми дійсно повинні займати чітку позицію: ми українці, ми будуємо незалежну державу, готові бути партнерами з усіма нашими сусідами. Але шляхом відстоювання своїх економічних інтересів, а не схилятися на той чи інший бік”, – таку думку висловив політик в ефірі телеканалу “112 Україна”.

“У нас був досить великий вплив й інтереси Росії в Україні. Потім коли Україна вирішила змінити вектор, під час Майдану нас відвідували різні європейські представники. Сказати, що вони дбали про українське майбутнє і наших людей – частково. В основному це геополітична гра та інтереси. Бо ми стоїмо на кордоні між Азією та Європою. Ми відіграємо важливі логістичні та географічні позиції. Тому насправді відбувається війна за вплив”, – вважає він. 

Теги: