Українець має зажити в Україні краще, ніж за кордоном – Євген Рибчинський

19 Грудень, 2017 - 11:20

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) вважає, що соціальна несправедливість виштовхує мільйони українців за кордон. Про це він заявив під час свого виступу на засіданні Верховної Ради.

“За кордоном працюють 10 млн українців і процес трудової міграції триває. Чи не ми з вами відповідальні за життя нашого народу? Сенс в чому, що ми критикуємо владу? Адже ми з вами і є влада. Хіба не нас обрав народ, який оцінює нашу роботу незадовільно? Ми явно щось не те робимо, якщо народ за стінами парламенту зубожіє, а не примножує свої статки”, – обурювався політик. 

За словами парламентаря, аби повернути українця додому, потрібно зменшити податки, збільшити пенсії, захистити землю, відновити економіку, забезпечити правопорядок, повернути наукові кадри, стимулювати національного товаровиробника і завершити гібридну російсько-українську війну переконливою перемогою. “Ми це можемо. Бо у нас є шалений потенціал. Давайте не розбазарювати його дарма, а робити так, щоб українець зажив в Україні краще, ніж за кордоном”, – закликав колег Євген Рибчинський.