Українську землю хочуть скупити за безцінь – Сергій Лабазюк

7 Листопад, 2018 - 15:18

Люди мають право продавати землю. Але краще це робити, коли буде створено прозорий механізм. Робота над ринком землі перебуває в активній фазі. У цьому запевняє член відповідної робочої групи і народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) .

“Маємо ситуацію, що у деякій мірі порушено права людини – вона не може скористатися правом розпоряджатися своєю власністю, тобто землею. Але ті, хто вимагають, щоб прискорили процес і відкрили ринок землі, або заокеанські, або українські гаманці, які хочуть за безцінь скупити землю. У період, коли не проведено інвентаризацію, немає механізму, не існує закону про ринок землі”, – пояснив він в ефірі телеканалу “Прямий”. 

“Давайте розробимо механізм, але так, щоб люди дорого продали свою землю”, – заявив політик. 

Сергій Лабазюк вважає популістами тих, хто говорить, що ринок землі треба завтра вже запустити, мовляв, це права людей. А також тих, хто говорить, що землю ніколи не можна продавати. 

“У жодному разі неможна говорити, що варто продовжити мораторій на 10 років. Це неправда і не справедливо. Ми маємо дати право людям скористатися можливістю. Але давайте спочатку приведемо законодавство в належний стан”, – підсумував він. 

Теги: