Уряд має прозвітувати ВР про остаточні вимоги, узгодженні з МВФ – Володимир Бандуров

13 Березень, 2017 - 13:42

На засіданні Погоджувальної ради народний депутат Володимир Бандуров (депгрупа “Воля народу”) висловив занепокоєння тим, що зміст оновленого проекту Меморандуму співпраці між Україною та МВФ досі нікому невідомий.

«Співпраця з МВФ є загадкою для народних депутатів і громадськості взагалі. Фінальний текст буде розглядатися 20 березня на Раді директорів МВФ, але сьогодні він невідомий. Зміст деяких положень, що були оприлюднені раніше, викликали суспільний резонанс. Тому депутатська група “Воля народу” закликає українську владу, передусім уряд, оприлюднити певну межу, за яку українська сторона не зайде і прозвітувати ВР про остаточні вимоги узгодженні між представниками України та МВФ», - заявив він.

За словами парламентарія, найбільше бентежить інформація про вимогу запустити ринок земель сільськогосподарського призначення попри те, що  мораторій на продаж землі до 1 січня 2018 року підтримала майже конституційна більшість – 297 народних депутатів.

Політик нагадав, що “Воля народу” неодноразово наполягала на необхідності змінити систему оподаткування для аграріїв, тож доречно було б це зробити саме зараз. “Ми повинні дати час для створення прозорих, справедливих, конкурентних та ефективних умов діяльності ринку землі. Ми наполягали на необхідності зміни системи оподаткування в аграрному секторі і відміні всіх податків, які сплачують сільськогосподарські підприємства. Пропонуємо перейти на єдиний податок з одного кадастрового гектару ріллі з урахуванням кліматичних умов. Це знизить податковий тиск і призведе до сплати податків тих, хто наразі перебуває “у тіні”, - наголосив він.

Теги: