Уряд відреагував на вимогу «Волі народу» у питанні відновлення українських доріг

22 Березень, 2018 - 10:34

Кабінет міністрів України на останньому засіданні затвердив Державну цільову програму розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018-2022 роки із запланованим фінансуванням 300 млрд грн. Таким чином уряд відреагував на вимогу депутатської групи “Воля народу” щодо розроблення програми відновлення українських доріг.

Нагадаємо, нещодавно представник групи “Воля народу”, народний депутат Ігор Молоток з трибуни парламенту озвучив вимогу групи консолідувати зусилля вертикалі влади та органів місцевого самоврядування у питанні відновлення українських доріг. За словами парламентарія, 20 млрд гривень, виділених державою на дороги в 2017 році, є краплиною в морі. «Для того, щоб перевести гроші з паперових в якісний асфальтобетон, потрібно об’єднати зусилля», - відзначав І. Молоток. 

Урядова програма передбачає більш ефективне функціонування та розвиток існуючої мережі доріг державного значення за маршрутами міжнародних та національних транспортних коридорів; підвищення безпеки руху, швидкості, комфорту та економічності перевезень пасажирів і вантажів; реформування системи державного управління автомобільними дорогами.

Крім того, постанову доповнять дорученням для облдержадміністрацій щодо розроблення ними аналогічного стратегічного плану, який має бути синхронізований з рішенням уряду.

Депутатська група «Воля народу» уважно контролюватиме реалізацію відповідної програми.

Теги: