Валерій Мошенський: "Коли немає влади, владу заповнює бандитизм"

11 Квітень, 2014 - 23:50

Народний депутат із групи "Суверенна європейська Україна" Валерій Мошенський вважає, що у Луганській області бандитизм починає замінювати владу через фактичну відсутність останньої. Про це він заявив в ефірі телеканалу ТВі.

"Люди кажуть, що влади немає в регіоні. Владу беруть бандити, хто захоче. Вони копіюють бандформування, які були в Києві, і прикриваються самообороною. А насправді ходять рекетири, намагаються кришувати, йдуть пропозиції директорам шахт. Завжди, коли немає влади, владу заповнює бандитизм", - сказав нардеп. 

За його словами, особливу бездіяльність демонструє силовий блок. "У нас немає ні міліції, ні СБУ. Тому що за чотири дні до захоплення Луганської ОДА, я особисто два дні дзвонив Наливайченку на мобільний телефон. Я знав про захоплення. Набирав всі органи, дзвонив начальнику міліції Гуславському. Він сказав: "Знаю". Я говорив, що буде захоплення спецпідрозділами ФСБ, що будуть говорити, що це українські громадяни. Ви думаєте, до мене звернувся Наливайченко? Ні. Так у нас все і відбувається. А потім ми шукаємо винних, а винна передусім влада", - наголосив В.Мошенський.

В той же час, парламентарій схвально оцінив сьогоднішній візит очільника уряду Арсенія Яценюка на Схід. "Я дуже радий і вдячний за те, що Прем'єр-міністр поїхав у Донецьк. Сподіваюсь, що Донбасу буде більше приділено уваги", - зауважив він.