Валерій Мошенський: "На Луганщині не сепаратизм, а кримінальна революція"

17 Квітень, 2014 - 13:28

На Луганщині практично немає сепаратистських настроїв серед населення, а те, що зараз відбувається в області, - це кримінальна революція. Про це у коментарі Gordonua.com заявив народний депутат від групи "Суверенна європейська Україна" Валерій Мошенський.

"Повністю за всім цим стоїть Єфремов. Вони борються зовсім не за незалежність. Всі їхні злодійські бізнеси були притиснуті і тріщать по швах. Це кримінальна революція і боротьба. Єфремов фактично десятиліттями керував Луганською областю і зробив з неї економічну пустелю. А тепер їм усім хвіст притиснули , ось вони і починають піднімати сепаратисткий бунт" , - заявив Мошенський.

За словами депутата, ідея сепаратизму непопулярна серед населення Луганської області.

"Я обраний народним депутатом від Красного Луча і Перевальська. Дуже багато говорю з людьми і багатьох мені вдалося переконати, що федералізм - не панацея. Коли з людьми говориш, то вони починають про федералізм забувати", - розповів депутат.

Стабілізувати ситуацію, на думку парламентарія, може повна ротація в силових органах області.

"Влада повинна бути владою. Міліція там корумпована, вона не просто корумпована, а продажна, оскільки її вже кілька місяців, а може і років, фінансує Російська Федерація. СБУ також потрібно міняти і швидко. Причому не просто керівників , а необхідно провести 100 % ротацію всього складу СБУ в цих регіонах", - переконаний Мошенський.