Валерій Мошенський: "Вибори на Донбасі відбулися"

26 Травень, 2014 - 21:34

Наявність законно обраного Президента дуже важливе для Донбасу. Про це в ефірі телеканалу ТВі заявив народний депутат із групи "Суверенна європейська Україна" Валерій Мошенський.

Політик висловив сподівання, що новий Глава держави зможе покрасти край війні на Сході. "Йде війна. Там вже тисячі найманців не тільки з Росії, а й зі всього світу. Потрібно приймати відповідні міри, що входить до обов'язків Гаранта Конституції", - сказав він.

Парламентарій констатував, що у південних районах Луганщини вибори були зірвані найманцями. "З людьми фізично розправляються аж до загрози розстрілу. Були випадки побиття членів комісій", - зауважив він.

Разом з тим, у північних районах Луганської області вибори пройшли успішно, повідомив народний депутат. "Вибори відбулися і народ продемонстрував, що Україна єдина. Де влада забезпечила прихід на вибори, там народ прийшов і проголосував", - наголосив він.

Валерій Мошенський вважає, що якби влада уважніше звернула увагу на стан справ на Донбасі ще три тижні тому, то вибори можна було б провести у повній мірі. "Сьогодні там повне безвладдя, немає міліції, мародерство. Люди бояться. Які можуть бути вибори?", - підкреслив політик.