Василь Петьовка просить голову уряду якнайшвидше погасити борги освітянам і медикам Закарпаття

11 Грудень, 2017 - 14:18

Народний депутат Василь Петьовка (депгрупа “Воля народу”) направив звернення до Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням терміново вирішити питання погашення боргів освітянам та медикам Закарпаття. Критична ситуація із виплатами зарплат працівникам освітньої та медичної сфери склалася у Воловецькому, Міжгірському, Хустському, Берегівському, Виноградівському та Тячівському районах. 

Бюджетники не отримають своїх зарплат із вересня. Ситуація склалася через відсутність коштів у місцевих бюджетах та не надходження стабілізаційної дотації в область. Тож, аби привернути увагу до своєї проблеми, люди влаштували акцію протесту – перекрили рух автотранспорту на одному з шляхів. На цей інцидент одразу відреагував парламентарій. Аби прискорити надходження передбаченого для області ресурсу на виплату заробітної плати, він терміново звернувся із відповідним проханням до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. 

«У місцевих бюджетах ресурси вичерпані, і вирішити питання без грошових надходжень із державного бюджету немає можливості. Люди, які місяцями не отримують зарплату – на межі виживання, обурені бездіяльністю влади, як місцевої, так і центральної. І їх обурення з кожним днем зростає», – йдеться у повідомленні. Загальна заборгованість становить близько 5 млн грн.

Теги: