В.Дудка наполягає на невідкладному прийнятті законопроекту, який дозволить ввозити в Україну ліки, необхідні у зоні АТО

22 Липень, 2014 - 08:31

Народний депутат із групи «Суверенна європейська Україна» Володимир Дудка повідомив про недостатнє забезпечення ліками військових із зони АТО.

«Інформацію щодо забезпечення військових ліками надає Міністерство оборони України. Але до мене звертаються військові частини, які знаходяться безпосередньо в зоні АТО із проханням про допомогу щодо забезпечення необхідними ліками. Я вже неодноразово допомагав військовим ліками, зокрема 51 та 79 бригадам, і знаю, що мої колеги по парламенту також допомагають військовим частинам, які знаходяться в зоні АТО, наприклад», – зазначив Володимир Дудка в ефірі 112 каналу.

Водночас, за словами депутата, залишається невирішеною низка питань. «Проблема полягає в тому, що певні ліки, наприклад, сироватки від укусів отруйних змій та павуків, від газової гангрени мають великий дефіцит у зоні АТО, оскільки вони не зареєстровані в Україні», – зауважив В.Дудка.

Парламентарій висловив сподівання, що завтра в парламенті буде розглянуто і прийнято в другому читанні законопроект Про внесення змін до Закону України «Про лікарські засоби» щодо удосконалення порядку забезпечення населення лікарськими засобами, призначеними для лікування соціально-небезпечних та тяжких хвороб (реєстр. №3818). Прийняття зазначеного законопроекту дозволить без реєстрації ввозити в Україну ліки, необхідні для військових, які знаходяться в зоні бойових дій.

«Враховуючи важливість законопроекту, наполягатиму на тому, щоб він був прийнятий завтра в парламенті беззастережно», – наголосив В.Дудка.

Теги: