Виробляти в Україні має знову стати престижно – Анатолій Гіршфельд

7 Грудень, 2017 - 19:03

Верховна Рада підтримала за основу законопроект 7206 “Купуй українське, плати українцям”. За словами одного із співавторів народного депутата Анатолія Гіршфельда (депгрупа “Воля народу”), це дасть поштовх для розвитку промислового виробництва та малого і середнього підприємництва. 

“Україна посідає передостаннє місце серед країн Європи за зростанням ВВП на душу населення. Нам потрібно мінімум 5-7 років, аби вийти із зони ризику. Свого часу ми безпрецедентно відкрили внутрішній ринок, не подумавши про механізми захисту. Увесь світ захищає свої ринки механізмами локалізації, преференціями для вітчизняних виробників, використовуючи внутрішній ринок, як трамплін для розвитку своєї економіки. На жаль, ми зробили багато помилок на цьому шляху”, – сказав політик під час свого виступу у Верховній Раді. 

“Сьогодні є директива ЄС щодо гармонізації українського законодавства з європейським. Тож ми маємо можливість захистити вітчизняного виробника, внутрішній ринок, аби він міг генерувати і створювати нові робочі місця, адаптуватися і виходити на нові рівні. Тобто розвивати своїх виробників на внутрішньому ринку, даючи їм шанс конкурувати на зовнішніх”, – наголосив він. 

“Це повинно бути державним пріоритетом – розвивати внутрішній ринок. І виробляти в Україні має знову стати престижно. Іншого шляху, бути багатою країною, у нас немає”, – вважає політик.