Володимир Бандуров закликав першочергово розглянути законопроекти, які вирішать соціальні проблеми енергетиків

11 Липень, 2018 - 10:33

Народний депутат Володимир Бандуров (депгрупа “Воля народу”) наполягає на першочерговому розгляді законопроекту 7390 (щодо встановлення алгоритму перерахування коштів на поточні рахунки постачальникам електричної енергії за регульованим тарифом). Адже, як заявив парламентарій під час засідання Верховної Ради, цей документ має вирішити долю конкретних людей. 

Він застеріг, до яких наслідків може призвести ігнорування проблеми: “Приміром на моєму окрузі у місті Дніпрорудне замість 20 чоловік, які мають працювати у штатному розкладі місцевого обленерго, працює всього чотири. А все тому, що обленерго не отримує за 2017-2018 роки заробітну плату. Лише заборгованість за три місяці 2018 року складає 209 млн грн. Люди звільняються з роботи. Сьогодні майже дві тисячі чоловік залишили роботу у “Запоріжжяобленерго”. Це буде кадрова соціальна катастрофа, яка може призвести до енергетичного колапсу”.

Також політик нагадав, що майже така сама ситуація склалася і з законопроектом 3131, на ухвалення якого чекають п’ять тисяч працівників атомної енергетики, бо через затягування рішення вони не можуть отримати житло.

Теги: