Володимир Дудка зустрівся із чільниками професійних асоціацій страхувальників

31 Березень, 2014 - 11:12

Народний депутат України, представник депутатської групи «Суверенна Європейська Україна», голова підкомітету з питань законодавчого забезпечення запровадження обов’язкового медичного страхування Комітету ВРУ з питань охорони здоров’я Володимир Дудка провів зустрічі із генеральним директором Української федерації убезпечення Галиною Третьяковою та президентом Ліги страхових організацій України Наталією Гудимою.

Співрозмовники зійшлись на думці, що Україні слід рухатись в напрямку до обов’язкового медичного страхування (ОМС), адже саме така система фінансування галузі охорони здоров’я довела свою ефективність у  розвинених країнах. Водночас сторони відзначили, що сьогодні великий потенціал має добровільне медичне страхування (ДМС). На їхню думку, уряд робить правильний крок, декларуючи у своїй програмі розвиток ДМС в Україні.  

Учасники зустрічі вирішили продовжувати і нарощувати співпрацю в питаннях пришвидшення запровадження ОМС та розробки законодавчої бази для удосконалення ДМС в Україні. Зокрема В.Дудка та очільниці професійних асоціацій страхувальників домовились про свробітництво у підготовці проекту закону, який буде спрямований на сприяння розвитку добровільного медичного страхування.

Теги: