Володимир Литвин прогнозує бурхливе обговорення медичної та пенсійної реформ

6 Вересень, 2017 - 17:00

Народний депутат Володимир Литвин (депгрупа “Воля народу”) очікує бурхливих дебатів та обговорень перед голосуванням за медичну та пенсійну реформу. І наголошує, що квапитися у цих питаннях не треба. “Я думаю, що при прийнятті таких доленосних рішень, які будуть зачіпати інтереси всього суспільства, треба діяти за принципом – поспішай повільно”, – сказав він в ефірі телеканалу “News One”. 

Парламентарій підкреслив, що буде намагатися робити все, щоб його правки потрапили до медичного законопроекту. “За можливості, під час розгляду поправок, я буду пропонувати свої, які я подав від імені громадськості. Разом з тим треба сказати, що все зводиться до одного питання – це фінансування системи охорони здоров’я. І на думку спеціалістів, яким я не маю підстав не довіряти, виникне багато проблем з урахуванням того, що у нас паралельно відбувається процес створення об’єднаних територіальних громад. А не всі з них мають наповнені бюджети”.

Щодо прийняття пенсійної реформи, то політик зазначив, що не бачить у залі Верховної Ради готовності до прийняття цього рішення.

Теги: