“Воля народу” наполягає на проведенні реальної індексації мінімальної пенсії і зарплати – Сергій Лабазюк

21 Вересень, 2017 - 11:17

Народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) озвучив питання, на розгляді яких наполягатиме депутатська група при розгляді пенсійної реформи. 

“Воля народу” внесла вже більше 20 правок до законопроекту пенсійної реформи. З-поміж питань, які пропонуємо розглянути серед перших - це проведення реальної індексації мінімальної пенсії і зарплати. Відповідний законопроект депутатська група подавала ще у 2015 році”, – нагадав він в ефірі телеканалу “News One”.

“Під реальною індексацією мається на увазі наскільки люди збідніли. Звісно, що якщо ціни виросли на 60%, а пенсії підвищили на 200 грн, то це краще, ніж нічого взагалі. Але недостатньо. Тож ми знову будемо наполягати, щоб розпочати розгляд цього питання. Тому що три ключові реформи, які є в пакеті держбюджету на 2018 рік, будуть або об’єктивними, або краще про них взагалі не говорити”, – пояснив політик.

“Також будемо підіймати питання “проїдання” соціальних коштів. Адже питання соціальних виплат переклали на плечі об’єднаних територіальних громад. Ми їх об’єднали, а коштів на дали. Щоб цього не було, нам потрібно будувати інфраструктуру, створювати умови для розвитку економіки, малого і середнього підприємництва, фермерства”, – додав парламентарій.

Теги: