«Воля народу» наполягає захистити децентралізацію в проекті бюджету та навести порядок у Сєвєродонецьку – Сергій Шахов

6 Листопад, 2017 - 12:57

На засіданні Погоджувальної ради народний депутат Сергій Шахов назвав правки, котрі терміново пропонує внести депутатська група “Воля народу”. 

“Якщо ми хочемо поховати ідею децентралізації, то з даним бюджетом ми це і зробимо. “Воля народу” наполягає на перегляді запропонованого алгоритму розрахунку реверсної дотації, який нищить доходну частину бюджетів міст. А ще не враховує фактичну кількість мешканців з урахуванням переселенців”, – зауважив він. 

“Наступна правка стосується закону №1669 «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» у статтях, прийнятих на користь малого та середнього бізнесу. Ми наполягаємо на тому, щоб виплатити підприємцям дотації відповідно до цього закону. Крім того депутатська група вважає необхідним провести роз’яснювальну роботу серед населення щодо проведеної пенсійної реформи. Це знімить соціальну напругу і спростує вигадану несправедливість”, – запевнив парламентарій. 

Разом з тим, Сергій Шахов вкотре озвучив питання про призначення позачергових виборів місцевих депутатів та міського голови у місті Сєвєродонецьк. «Я від імені громади прошу поставити на найближче голосування ці два проекта постанови у зв’язку із сумною подією, що відбулася днями. Також група «Воля народу» звертається до Генерального прокурора України з проханням відсторонити прокурора міста Сєвєродонецька від розслідування справи вбивства Сергія Самарського».

Теги: