“Воля народу” підтримує курс України до ЄС і НАТО

7 Лютий, 2019 - 10:50

Депутатська група “Воля народу” підтримує зміни до Конституції щодо курсу до ЄС і НАТО. Хоча дане рішення мало б бути прийнятим ще на початку восьмого скликання. Про це заявив народний депутат Сергій Лабазюк. 

“У 1993 році ще перше скликання Верховної Ради взяло напрямок на те, що Україна буде учасником НАТО та ЄС. Чому ми 25 років зволікали з даним питанням: воно щоразу мало політичний окрас”, – зазначив політик в ефірі телеканалу “112 Україна”. 

“Якщо взяти практичний бік – підтримувати однозначно потрібно. Україна має бути учасником НАТО та ЄС. Якби це відбулося раніше, ми б не втратили Крим, частину Донбасу і десятки тисяч людей”, – упевнений він.

Водночас, незважаючи на важливість теми, все ж таки є сумніви, що набереться необхідна кількість у 300 голосів: “Насправді всі політичні сили, фракції та групи мали б натиснути “За”. Крім опозиційного блоку. Там, зрозуміло, інша риторика. Я не розумію, чому б не натиснути “Батьківщині”, “Самопомочі”, “Відродженню”. 

“Ми – “Воля народу” – рішення для себе прийняли: будемо голосувати. У даному випадку ми будемо послідовними. Хоча дане питання мало бути не просто розглянуте, а зроблено ще на початку восьмого скликання”, – підкреслив парламентарій. 

Теги: