"Воля народу" пропонує ввести мораторій на відключення населення від електроенергії та газу

19 Березень, 2018 - 13:40

Депутатська група “Воля народу” закликає прийняти проекти № 8108 та 7408, якими пропонується ввести тимчасовий мораторій на відключення населенню, а також об’єктам соціальної інфраструктури, послуг з постачання електроенергії та газу в опалювальний період. Про це заявив представник групи, народний депутат Сергій Шахов під час Погоджувальної ради.  

“Олігархи продовжують викручувати руки на повну, відключаючи населення від опалення, електроенергії і водопостачання. Таким чином минулого року у Кропивницькому залишили без газу дві школи, три дитячих садочка, лікарню і всі державні установи. Днями за нинішньої погоди історія повторилася – сім шкіл, чотири дитсадка, ту ж лікарню і 187 будинків відімкнули від газу. Тож з огляду на таку ситуацію, “Воля народу” пропонує поставити на розгляд і прийняти проект постанови №8108, щоб встановити тимчасовий мораторій на відключення населення від газу та електроенергії”, – сказав він.
 
Політик відзначив, що подібна ситуація була й у Луганській області, коли місцеве підприємство на тиждень залишило без електроенергії Міловський район та мікрорайон у Сєвєродонецьку. «Прошу також підтримати законопроект №7408 про недопущення відключення від теплопостачання об'єктів соціальної інфраструктури. Потрібно заборонити подібні відключення. Такі важливі артерії мають належати державі, а не олігархам», – наголосив Сергій Шахов. 

Також політик нагадав, що багато важливих кадрових питань стоять на порядку денному: “Воля народу” вимагає призначення нового міністра аграрної політики, міністра охорони здоров’я та оновлення складу ЦВК. Треба реформувати ще й парламент. Починати із себе. Вже розроблений відповідний законопроект №6256, що оптимізує роботу комітетів і налагодить їхню співпрацю з міністерствами. Прошу підтримати законопроект, бо вже тривалий час цей проект закону ставлять на голосування і не приймають”. 

Ще одним із нагальних парламентарій назвав  проект закону 4591 “Про установу бізнес-омбудсмена”. “Сьогодні ми говорили про підприємців, великий і малий бізнес, який руйнується у нашій державі. Говорили про “маски-шоу” та тиск на бізнес. Хто буде інвестувати в нашу державу, коли є хабарництво і вимагання. За минулий рік у 2,4 рази зменшилися інвестиції. Тому ми вимагаємо підтримати законопроект 4591, який також вже рік не можемо прийняти. Ми повинні будувати, а не руйнувати. Давати робочі місця і створювати підприємства. Повинні повернути 14 мільйонів гастарбайтерів, щоб вони жили і працювали в нашій державі”, – звернувся до колег Сергій Шахов. 

Теги: