“Воля народу” просить Прем’єр-міністра взяти під особистий контроль своєчасні виплати нагород паралімпійців

20 Березень, 2018 - 12:17

Народний депутат Євген Рибчинський (депгрупа “Воля народу”) звернувся до прем’єр-міністра з проханням взяти під особистий контроль питання своєчасних виплат нагород українським паралімпійцям. 

«Це велика честь і велика  перемога – шосте місце України на Паралімпійських іграх. Сім золотих, сім срібних і вісім бронзових медалей. І вперше за всю історію паралімпійські медалі прирівняні до олімпійських. Це означає, що держава має виплатити спортсменам по 125 тис. у.о. за золото, по 80 тис. у.о. за срібло і по 55 тис. у.о. за бронзу. Україна тепер винна нашим паралімпійцям 1 млн 875 тис. у.о. При чому це питання стоїть не у площині хочу – не хочу. Це питання честі, є обов’язком країни, яка бере участь в Олімпійських іграх», - сказав він.

«Тому ми звертаємося до прем’єр-міністра з проханням взяти під свій особистий контроль питання олімпійського нагородження. Без розстрочок і зволікань виплатити паралімпійцям їхні призові», – таку позицію депутатської групи озвучив політик під час виступу на засіданні Верховної Ради.