“Воля народу” вимагає інтенсивної роботи парламенту в останній пленарний тиждень

10 Липень, 2018 - 11:23

Депутатська група “Воля народу” застерігає від бажання під різними приводами заблокувати роботу парламенту і наполягає підтримати заплановані до розгляду аграрні, екологічні та інші законопроекти. Про це заявив представник групи, народний депутат Сергій Шахов під час пленарного засідання Верховної Ради.

“Якщо хтось схоче заблокувати роботу парламенту, то аграрії, чорнобильці, шахтарі, пенсіонери-переселенці заблокують аеропорти та приватні літаки. Ми з вами не маємо права на відпочинок, поки українці місяцями сидять без заробітної плати та пенсій, поки йде війна і хлопці гинуть в окопах, поки держава у депресії та руйнації. У нас 2,5 млрд боргу перед шахтарями та іншими професіями, немає соціальних виплат чорнобильцям, пенсіонери-переселенці кинуті напризволяще”, – зауважив він. 

Парламентарій згадав і про несправедливість щодо фінансових виплат: “Депутатська група “Воля народу” вимагає від уряду підвищити мінімальну заробітну плату до обіцяних 4200 грн та погасити борги перед населенням. Уряд не має права переглядати субсидії та залишати без допомоги 1,5 млн українців. Адже люди забирають гроші з банків. За перший квартал – мінус 3,3%, бо немає за що жити”. 

Також Сергій Шахов розкритикував тенденцію щодо скорочення відділень таких підприємств, як “Укрпошта” та “Ощадбанк”, а ще підвищення тарифів на доставку друкованих видань. 

Теги: