"Воля народу" вимагає нарешті проголосувати за зняття депутатської недоторканності

28 Травень, 2019 - 11:34

Попри політичну турбулентність, Україна має проводити прогнозовану та послідовну політику на всіх рівнях.  Парламент має зосередитися на тих питаннях, вирішення яких очікує суспільство. Одним з таких питань є зняття депутатської недоторканності. На цьому наголосив народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа “Воля народу”) під час засідання Верховної Ради.

“Ця тема мусується у парламенті вже не один рік. Якщо не помиляюся, з 90-х років почали говорити політики про те, що депутатська недоторканність  буде скасована. Але поставити жирну крапку у данному питанні так і не спромоглися. Більшість заявляли і говорили, але до діла так і не доходило”, – заявив він.

“На цьому тижні ми маємо зробити вагомий крок у даному напрямі і проголосувати за скасування депутатської недоторканності. Зробити так, щоб усі громадяни були рівні перед законом. В Україні не може бути тих, хто над законом”, – підкреслив політик. 

Разом з тим він зазначив, що до питання треба підходити зважено: “Політична недоторканність обов’язково має бути для того, щоб депутатів не зробили ручними і виконання завдань не ставили парламентарям їхні вожді”.

Також політик нагадав колегам, що не варто відкладати прийняття блоку аграрних питань, розгляд яких заплановано цього тижня. Тим паче, що вони напрацьовані комітетами і профільними асоціаціями. 

“Ми маємо дати зелене світло цим законопроектам. Аграрії очікують прийняття 8121 – антирейдерський законопроект, який дасть змогу працювати і розвиватися малому і середньому бізнесу, 9022 щодо ідентифікації та реєстрації тварин”, – додав парламентарій.

Теги: