"Воля народу" вимагає врахувати її пропозиції під час підготовки медреформи до другого читання

20 Червень, 2017 - 11:23

Депутатська група "Воля народу" розробила ряд змін і пропозицій до медичної реформи, прийнятої за основу. Про це повідомив народний депутат Сергій Лабазюк з трибуни Верховної Ради.

"Наша група розробила ряд змін і пропозицій. Вважаємо їх прийняття критично необхідними для дієздатності всієї реформи загалом. Ми вимагаємо, щоб наші поправки і пропозиції були враховані", - заявив він.

За словами народного депутата, група підтримує твердість, з якою уряд і профільне міністерство підходять до проведення медичної реформи. "Це той віз, який потрібно було давно зсунути з місця. Саме тому наша група дала свої голоси за основу запропонованих законопроектів. Хоча ці голоси ми дали авансом. Ми абсолютно не сприймаємо низький рівень підготовки документу до першого читання", - наголосив політик.

Разом з тим, "Воля народу" вимагає навести лад із зарплатами у сфері охорони здоров'я. "Ми підтримуємо позицію профільного Комітету з питань охорони здоров’я і вимагаємо від уряду терміново вирішити питання із т.зв. «зрівнялівкою» заробітних плат у галузі. Неприпустимо, коли із розрахунку в 3200 грн однаково отримують хірург і санітарка". 

Теги: