“Воля народу” закликає дозволити вибори в ОТГ у десяти областях з воєнним станом – Сергій Лабазюк

4 Грудень, 2018 - 12:35

Народний депутат і член депгрупи “Воля народу” Сергій Лабазюк закликав колег зробити все, щоб заплановані на 23 грудня вибори в об’єднані територіальні громади відбулися вчасно. 

“Одне з головних досягнень в країні – це реформа децентралізації. За цей час вдалося сформувати 723 об’днані тергромади. У частині з них 23 грудня мають відбутися перші вибори. Позитив від консолідації громад важко переоцінити. На Хмельниччині тільки у трьох кварталах цього року надходження власних доходів на одного мешканця зросли майже на 50%”, – повідомив він під час засідання Верховної Ради. 

“Але сьогодні, коли в державі діє правовий режим воєнного стану, ми не маємо морального права зупинити децентралізацію. У десяти областях діє воєнний стан. Вибори мають відбутися у майже 40 громадах. Потрібно дати їм таку можливість і позитивний поштовх для розвитку даних територій”, – упевнений політик. 

“До виборів ОТГ менше двох тижнів. Депутатська група “Воля народу” закликає не зволікати, а дати можливість запустити цей процес”, – заявив Сергій Лабазюк. 

Теги: