“Воля народу” закликає максимально оперативно вийти на голосування за Вищий антикорупційний суд – Євген Рибчинський

4 Червень, 2018 - 12:39

Рішення про створення Вищого антикорупційного суду потрібно прийняти оперативно. Про це заявив представник депутатської групи «Воля народу»,  народний депутат Євген Рибчинський під час Погоджувальної ради. 

За його словами, терпець уривається не тільки в українців, а й у західних партнерів, які продовжують допомагати Україні у гібридній війні, а також в питаннях економіки та євроінтеграції. “Нам дають недвозначно зрозуміти, що часу на український прорив просто вже немає. Депутатська група “Воля народу” закликає всіх свідомих народних обранців максимально оперативно пройти поправки і вийти на голосування в цілому за Вищий антикорупційний суд”, – заявив політик.

“Ми не тішимо себе ілюзіями – Антикорупційний суд самотужки не поборить корупцію, як це не зробили профільні органи, створені нами раніше. Більшість українців вважає боротьбу з корупцією не просто неуспішною, а провальною. Антикорупційні громадські організації сприймаються народом більш дієво, ніж бюджетні установи. Але активісти можуть поставити діагноз системі, а провести її лікування і перезавантаження може лише держава. Звісно, за наявності політичної волі”, – зазначив він.