«Воля народу» закликає парламент підтримати законопроекти з аграрного блоку та екології

9 Липень, 2018 - 13:07

На порядку денному парламенту стоять законодавчі блоки аграрного сектору, екології та чорнобильської катастрофи, які нині потребують негайного прийняття. На цьому наголосив представник групи “Воля народу”, народний депутат Сергій Шахов під час засідання погоджувальної ради. 

За його словами саме аграрії є сьогодні економічною складовою, яка приносить до 18 млрд доларів, що становить 42% від загального експорту товарів. Ось чому саме їх потрібно обов’язково підтримати і дати можливість розвиватися. 

Також політик зазначив, що серйозні фінансові вливання в економіку має принести сміттєпереробна галузь: “У всьому світі на переробці сміття заробляють мільярди доларів, євро, фунтів стерлінгів. А у нашій країні на кожному куті сміттєзвалища. Чому під ногами валяються мільярди доларів і ніхто цього не вирішує? Адже є інвестори, які хочуть зайти в Україну, побудувати підприємства і дати робочі місця. І ніхто не звертає на це уваги. “Воля народу” закликає сконсолідуватися і проголосувати на цьому пленарному тижні за ці важливі питання”.

Він озвучив ті законотворчі документи, які вимагають підтримки. Із аграрного блоку – це 6527-д про сільськогосподарську кооперацію; 7181 про основні засади державної аграрної політики та державної політики сільського розвитку; 5448-д про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції; 8450 про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів; 6490-д про стимулювання створення та діяльність сімейних фермерських господарств. 

В екологічному блоці – це 6602 про комплементацію вимог директив ЄС у сфері поводження з відходами; 4835-д про стимулювання використання побутових відходів, як альтернативних джерел енергії; 4836 щодо оподаткування розміщення побутових відходів; 4837 про екологічний податок. 

Також Сергій Шахов закликав підтримати законопроект 6624 щодо перетворення об’єкта “Укриття” в екологічно безпечну систему та 3131 щодо впорядкування процедури відчуження суб'єктами господарювання державного сектору економіки житла своїм працівникам.

Теги: