«Воля народу» закликає підійти до розгляду бюджету-2018 без політиканства – Сергій Лабазюк

7 Листопад, 2017 - 11:57

Депутатська група «Воля народу» наполягає на тому, щоб парламент активно включився в процес опрацювання проекту бюджету на наступний рік. Про це заявив народний депутат Сергій Лабазюк (депгрупа «Воля народу») під час виступу на пленарному засіданні Верховної Ради.

«Наші пропозиції мають ґрунтуватися на реальних проектах, що сприятимуть розвитку та посилять нещодавно прийняті і запущені реформи. Особливо це стосується децентралізації – тут всі фракції і групи мають проявити консолідовану позицію. Від держбюджету на наступний рік залежатиме, чи буде продовження децентралізації і чи будуть закріпленні досягнення останніх років», – наголосив він. 

Також політик розкритикував деякі пропозиції Міністерства фінансів, які збільшують навантаження на місцеві бюджети: «Чим пояснити пропозицію збільшити відсоток вилучення коштів з місцевих бюджетів, реверсна дотація, з 50% до 80%. Хіба не очевидно, до яких наслідків це призведе? Яка ж це тоді фінансова децентралізація?».

Парламентарій підкреслив, що все залежить саме від Верховної Ради: «Нам приймати рішення. Нам за нього голосувати. Від цього голосування залежатиме стан наступного року. Тому депутатська група «Воля народу» закликає підійти без політиканства до розгляду бюджету на 2018 рік. Ми повинні приймати рішення, які сприятимуть зростанню місцевих доходів та розвитку економіки».

Теги: